کد خبر: 785564 A

در استان البرز صورت گرفت؛

محکوم به قصاص 48 ساعت مانده به اجرای حکم از دار مجازات نجات یافت .

به گزارش ایلنا، محکوم الف – ر ، فرد 46 ساله ای که روز سیزده بدر سال 1392 پس از بازگشت از طبیعت با مصرف مواد مخدر همسر و فرزند خود را داخل وانتی که با آن امرار معاش می‌کرد به آتش می کشد، بعد از ارتکاب به قتل دستگیر و راهی زندان می شود و در این مدت به دلیل عذاب وجدان و یاد فرزند و همسرش  متاثر و به افسردگی حاد و تحت نظر  روانشناسان و مددکاران اجتماعی و با دعا و  نماز تاحدودی با شرایط موجود خود را منطبق کرد.

 این گزارش حاکی است که از طریق اجرای احکام زمان اجرای قصاص اعلام می شود. مددجو درخواست کرد هر چه زودتر حکم وی اجرا شود و هیچ تقاضایی جز قصاص ندارد چرا که استحقاق چنین مجازاتی را دارد تا اینکه ایرج فتاحی مدیر زندان بعد از مشاهده تغییر رفتار و ندامت مددجو به مددکار اجتماعی دستور می‌دهد تا با اولیای دم تماس گرفته و زمینه اخذ رضایت آنها را فراهم کند که سرانجام 48 ساعت قبل از اجرای حکم خانواده مقتول که پدر و مادر سالمند مقتول بودند رضایت خودرا اعلام می کنند و بلافاصله مددجو از بخش نگهداری ویژه خارج و تحویل بند عمومی می شود تا شرایط کامل آزادی وی فراهم شده و یکبار دیگر فرصت دوباره زیستن به مددجو اعطا شود .

گفتنی است مددجو بعد از خروج از زندان تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان‌های استان البرز قرار خواهد گرفت .

محکوم به قصاص رصایت شاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر