کد خبر: 785355 A

در ایام میلاد حضرت رضا (ع) آغاز شد؛

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در تأمین نیازهای محرومان در زمینه اشتغال، مسکن، درمان و جهیزیه با کمیته امداد استان البرز همکاری می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمد محمدی فرد با اشاره به تفاهمنامه منعقدشده بین کمیته امداد استان البرز و فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: تأسیس مرکز نیکوکاری در فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با هدف ترغیب سرمایه‌گذاران به سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و همچنین مشارکت در طرح‌های متنوع نیکوکاری مانند برکت، اکرام ایتام و محسنین، شفاء، شوق زیارت، زکات واجب و مستحب و رضوان ازجمله موارد این تفاهمنامه بود.

وی افزود: در این تفاهمنامه تأکید شده است از ظرفیت فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در زمینه بهره‌مندی جوانان و خانوارهای موردحمایت امداد امام (ره) از مشاغل نوین و استارتاپ‌ها استفاده شود.

محمدی فرد بابیان اینکه ارائه آموزش‌های مهارتی و کاریابی و اجرای طرح‌های کارفرمایی و راهبری شغلی جزو مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است گفت: فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در تأمین نیازهای محرومان در زمینه اشتغال، مسکن، درمان، جهیزیه با کمیته امداد استان البرز همکاری می‌کند.

کمیته امداد البرز فرودگاه پیام البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر