سرخط خبرها:
کد خبر: 784235 A

دبیر هیأت دوومیدانی استان خبر داد:

زهرا، معصومه و فاطمه کرمی بانوان سه قلوی دونده قزوینی در مسابقات قهرمانی جوانان کشور به میزبانی استان لرستان به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در این رقابت‌ها که با شرکت ورزشکارانی از استان‌های سراسر ایران طی ۲ روز برگزار شد، تیم‌ها و نفرات برتر مشخص شده و سه رکورد ملی شکسته شد.

دبیر هیأت دوومیدانی استان قزوین در خصوص نتایج کسب شده توسط سه قلوهای دونده قزوینی در این رقابت‌ها گفت: در پایان این مسابقات زهرا در ماده پنج هزار متر و معصومه در سه هزار متر به عنوان چهارمی دست یافتند و فاطمه در ۸۰۰ متر هفتم شد.

غلامرضا سعادت افزود: همچنین در این رقابت‌ها محدثه اولادی دیگر بانوی دونده استان در ماده ۱۰ کیلومتر پیاده روی به نشان طلا دست یافت و شراره شمسینی غیاثوند مدال برنز پرتاب چکش را از آن خود کرد.

وی همچنین با اشاره به اعزام تیم جوانان پسر به مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور در خرم آباد، افزود: این تیم متشکل از کسری کوچکی، محمد سبحان رضایی، محمدرضا محمد پور، امیرحسین اسکندرلو، محمود مظفر نیکو، عرفان خدایی فر و محمد جواد رنجکش به عنوان ورزشکار و علی چناقچی به عنوان مربی و سرپرست امروز و فردا در این رقابت ها به میدان خواهند رفت.

استان قزوین ایران دوومیدانی زهرا محمود مظفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر