کد خبر: 784224 A

با حکم مرجع قضایی صورت گرفت؛

سه واحد صنعتی متخلف و آلاینده در شهرستان اشکذر در استان یزد با حکم قضایی تعطیل شدند.

به گزارش ایلنا، یک منبع آگاه در شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر گفت: از مدت ها پیش بر اساس اعتراضات مردمی مبنی بر آلایندگی هوا، بوی نامطبوع و ... تذکرات جدی و رسمی به سه واحد آلاینده صنعتی داده شد.

وی افزود: علیرغم تذکرات جدی متاسفانه این واحدها اقدام خاصی برای حل مشکلات محیط زیستی مجموعه خود نکردند و صبح امروز با حکم قضایی، این سه واحد تولید کاغذ و موادشیمیایی تا اطلاع ثانونی و رفع موانع موجود تعطیل شدند.

چندی قبل هم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر با اشاره به برخورد جدی با متخلفان گفت: سه واحد تولیدی آلاینده در اشکذر پلمپ می شوند.

 محمد شیبانی اظهار داشت: سه واحد آلاینده در شهرک صنعتی نیکو اشکذر که منشا بوی مشمئز کننده در منطقه بودند و به اخطارهای قانونی مبنی بر رفع کانون‌های آلودگی خود اقدام نکردند جهت پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

وی با تاکید بر اینکه دغذغه فرمانداری رفع دغدغه‌های مردم در حوزه سلامت است ادامه داد: اخطارهای لازم به واحدهای تولیدی داده شده اما این سه واحد تولیدی به اخطارهای قانونی برای رفع آلودگی خود توجه و اقدام نکردند که برای پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

خبر اشکذر پلمپ کارخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر