کد خبر: 783356 A

با حکم استاندار یزد؛

با حکم "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "علیرضا نوکار" به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تفت منصوب شد.

به گزارش ایلنا، دو هفته قبل، محامدی، فرماندار تفت به دلیل سفر به حج و عدم حضور یک ماهه از سمت فرمانداری تفت استعفا داد. چندی بعد اعلام شد، این استعفا مورد پذیرش استاندار قرار نگرفته است اما روز گذشته ترحمی، معاون سیاسی- امنیتی استاندار یزد در پیامی توئیتری از اصرار محامدی بر استعفا به دلیل حج و پذیرش استعفای او خبر داد.

چند ساعت بعد از این خبر توئیتری معاون سیاسی استانداری، روابط عمومی استانداری از صدور ابلاغ سرپرست جدید برای فرمانداری یزد خبر داد.

 متن کامل ابلاغ استاندار یزد خطاب به سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به شرح زیر است:

جناب آقا‌ی علیرضا نوکار

با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت "سرپرست فرمانداری شهرستان تفت" منصوب می شوید.

انتظار می رود با شناخت کامل از ظرفیت های شهرستان و ایجاد همگرایی میان دستگاه‌های اجرایی، تعامل سازنده با ائمه جمعه و نیروهای موثر سیاسی و  مذهبی، حداکثر توان خویش را در جهت پیشبرد سیاست ها و برنامه های دولت تدیبر و امید به کار گیرید.

توفیق جنابعالی را از خدای منان مسألت می نمایم.

گفتنی‌است منشی ویژه رئیس‌جمهور، مشاور رئیس دفتر رئیس‌جمهور، مشاور معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور، مشاور امور مدیران استاندار ‌یزد، مشاور معاون برنامه ریزی استانداری، دبیر شورای نظام پیشنهادهای استانداری، معاون مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری و معاون مدیرکل حوزه استاندار از جمله سوابق "‌علیرضا نوکار" است.

فرمانداری تفت نوکار ابلاغ استاندار یزد استعفای فرماندار تفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر