کد خبر: 783296 A

شرکت برق استان قزوین اعلام کرد:

شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برق برخی مناطق استان امروز سه‌شنبه قطع می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در این اطلاعیه آمده است که برق برخی مناطق واقع در شهرستان‌های قزوین، آبیک، آوج، البرز، تاکستان و محمدیه روز سه شنبه ۱۸ تیرماه قطع می‌شود.

در شهرستان‌های آبیک و آوج روستاهای قشلاق از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ۱۰ صبح، روستای حصار ولیعصر از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح، روستای حسن آباد از ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر، روستای قره بلاق از ساعت ۱۰ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه ظهر و روستای شهید آباد از ساعت ۱۰ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه قطع می‌شود.

همچنین در شهرستان البرز نیز، روستای کمال آباد از ساعت ۹ تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح، خیابان مطهری (کوچه‌های مدرس، کرمی، علیمرادی و شاهد) از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه تا ۱۱ و ۴۵ دقیقه با قطعی برق روبرو خواهند شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه نیز اعلام شده که برخی مناطق شهرستان تاکستان از جمله روستای خورهشت از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۰ و ۳۰، روستای اورنه از ساعت ۱۰ و ۳۰ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه، خیابان موسی صدر از ساعت ۹ و ۳۰ تا ۱۱ و ۱۵ دقیقه و روستای رحمت آباد از ساعت ۱۰ تا ۱۱ و ۱۵ دقیقه قطع می‌شود.

در شهرستان قزوین نیز میدان مینودر تا عوارضی از ساعت ۱۰ و ۳۰ تا ۱۲ ظهر، خیابان توحید از ساعت ۸ و ۳۰ تا ۱۰ صبح و خیابان خیام جنوبی از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ و ۱۵ دقیقه با قطعی برق مواجه است.

در شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان نیز از ساعت از ساعت ۷ و ۳۰ تا ۹ و ۳۰ دقیقه برخی مناطق مانند حصار خروان و کوچه‌های بهمن و اسفند نیز قطعی برقی دارند.

این اطلاعیه علت قطعی برق را پاره ای تعمیرات اعلام کرده است.

استان قزوین برق ساعت دقیقه مناطق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر