کد خبر: 783280 A

در اصفهان رخ داد؛

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 3 نفره ای که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت ارزهای خارجی از شهروندان می‌کردند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین ترکیان در این باره گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت به عنف مبلغ 15 هزار دلار از وی توسط سه فرد ناشناس موضوع در دستورکارِ کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
 
وی افزود: فرد شاکی در تحقیقات پلیس عنوان کرد پس از خرید مبلغ مذکور در یکی از بانک‌های عامل شهر اصفهان سوار خودروی خود شدم که همان لحظه سه نفر وارد خودرو شده و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت دلارها کرده و متواری شدند.
 
سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان ادامه داد: با اظهارات شاکی، در این زمینه تحقیقات میدانی و تخصصی به صورت ویژه انجام و در نهایت مشخص شد سارقان یک تیم سه نفره هستند که به بهانه خرید و فروش عمده دلار در کنار صرافی ها و بانک های عامل حضور یافته و اقدام به شناسایی و تعقیب و مراقبت خریداران ارز کرده و در یک لحظه از وی سرقت می کنند.
 
ترکیان خاطرنشان کرد: سرانجام با اقدامات ویژه کارآگاهان مخفیگاه سارقان در یکی از شهرستان های تابعه استان اصفهان شناسایی و هر 3 نفر به همراه مالخر پرونده در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.
 
این مقام انتظامی از کشف مبلغ 4 هزار و 500 دلار مسروقه در مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: با توجه به اقرار صریح سارقان به بزه انتسابی در این خصوص پرونده تشکیل و همگی جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

ارز اصفهان پلیس آگاهی سرقت فرماندهی انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر