کد خبر: 782941 A

در دیدار امام جمعه آبیک با مدیرکل ارشاد قزوین مطرح شد ؛

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: به دنبال مسائل سیاسی نیستم و نگاه حزبی هم در حوزه مسائل فرهنگی ندارم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین امروز به همراه حسینی معاون اداری و مالی این اداره کل، سیدمحمد موسوی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک و اعضای شورای رسانه این شهرستان با حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک دیدار کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این دیدار اظهار کرد: امسال برای تعمیر و بازسازی سیستم صوت و نور خانه فرهنگ روستای زیاران شهرستان آبیک و بهسازی موتورخانه، لوله‌کشی، سیستم گرمایشی و سرمایشی وسالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی فرهنگسرای باران این شهرستان 6 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی افزود: ساختمان فرهنگسرای باران شهرستان آبیک 15 سال پیش احداث شده که بازسازی این ساختمان امسال انجام شده است.

وی ادامه داد: به دنبال مسائل سیاسی نیستم و نگاه حزبی هم به مسائل فرهنگی ندارم چرا که همه هنرمندان و فعالان حوزه فرهنگی بازوان خوبی برای برای اداه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

این مسئول اضافه کرد: همدلی مسئولان شهرستان آبیک قابل تحسین است و این مهم می‌تواند در پیشبرد اهداف این شهرستان و رفع مشکلات نقش بسزایی ایفا کند.

مانعی برای همراهی با مسئولان نداریم

امام جمعه شهرستان آبیک نیز در این دیدار اظهار کرد: امام جمعه انقلابی، امام جمعه‌ای نیست که تخریب و نقد کند و صدایش را بالاببرد و فقط انتقاد کند بلکه امام جمعه انقلابی، امام جمعه‌ای است که وضع موجود جامعه را بپذیرد و مسئولانی که توسط مردم انتخاب شدند را همراهی کرده و باید تلاش شود کار مردم بر زمین نماند.

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌میرامینی  افزود: مانعی برای همراهی با مسئولان نداریم و وجود برخی ملاحظات همکاری‌ برای تسریع‌بخشی به امور مردم است.

امام جمعه شهرستان آبیک ادامه داد: فضای بین مسئولان باید فضای تعاملی باشد چرا که فضای تقابلی بین مسئولان موجب می‌شود کارها بر زمین بماند.

حسینی‌میرامینی اضافه کرد: در حوزه مدیریت باید در ادارات شهرستان‌ها، پشتوانه‌سازی و بر روی نیروها سرمایه‌سازی صورت گیرد.

 

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان استان قزوین تئاتر فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر