کد خبر: 782481 A

احد رسولی:

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ضرورت مناسب سازی پیاده راه ها برای معلولان جسمی حرکتی و جانبازان و عدم توجه به این امر، گفت: عدم اجرایی کردن مصوبات شورا به مشکلی بزرگ تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، احد رسولی در صد و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، عنوان کرد: ما در سال17 دی ماه 97 لایحه مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولین جسمی حرکتی و جانبازان را مصوب کردیم و در تاریخ 26 فروردین ماه سال جاری این لایحه ابلاغ شد.

وی افزود: مقرر شده بود از تاریخ ابلاغ این لایحه، به صورت مداوم ستادی شکل گیرد، این در حالی است که این ستاد بیش از یک بار برگزار نشده و مصوبات آن هم تا کنون عملیاتی نشده است.

این عضو شورا با بیان اینکه عدم اجرایی کردن مصوبات شورا به معضل بزرگی تبدیل شده است، اظهار کرد: ضروری است به معاونت معماری شهرسازی ابلاغ شود در راستای اجرایی کردن لوایح و مصوبات برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

رسولی با اشاره به اینکه روز گذشته، بازدیدی از یکی از مناطق داشته است، ادامه داد: در این بازدید متوجه شدم هیچ اثری از این مصوبه در کف پیاده راه های شهر دیده نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر مدیر شهری نداند کوچه کجاست خیابان کجاست و محله چیست مدیر شهری خوبی نیست، بیان کرد: مدیر شهری زمانی مدیر است که از مسایل کوچک و درشت کوچه تا محله را بداند و برای آن برنامه ریزی کند.

رسولی با اشاره به اینکه مدیریت شهری از کوچه شروع می شود و به ناحیه و منطقه می رسد، ابراز امیدواری کرد: کار مدیران شهری را از کوچه ها ببینیم که شروع شده و مدیریت محله محوری را بنیان کار خود قرار دادند.

 

احد رسولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر