کد خبر: 781895 A

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تشریح کرد:

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان جزئیات حادثه بمب گذاری در زاهدان را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری پیش ازظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: در ماجرای بمب صوتی که اخیرا در زاهدان اتفاق افتاد، یک بمب تخریبی قوی دیگر مملو از مواد منفجره تی. ان. تی در داخل یک دیگ زودپز جاساز شده بود.

این مسئول افزود: همراه این بمب تخریبی که در یک منطقه مسکونی قرار داده شده بود مقادیر زیادی ترکش‌های آهنی و ساچمه قرار داده بودند که در صورت انفجار می توانست تلفات انسانی زیادی داشته باشد.

قنبری با تاکید بر اینکه عملا گروهک‌های تروریستی ضدیت خود با مردم عادی را اعلام کردند، بیان کرد: در گام اول پس از تخلیه منطقه از شهروندان، کنترل از راه دور بمب از کار انداخته و سپس خنثی شد.

سردار قنبری با بیان اینکه حوادث اخیر هیچگونه تلفات جانی وارد نکرده و گروهک به هدف خود نرسیده است، گفت: در رابطه با حادثه روبه روی پادگان شهید عامری زاهدان دو نفر را دستگیر کردیم که با دستور قضایی در اختیار هستند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل شهادت استوار یکم حسن دلاور که توسط خودرو قاچاق سوخت به شهادت رسید را نیز امسال دستگیر کردیم.

اصحاب رسانه خودرو سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی محمد قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر