کد خبر: 781320 A

فرماندار قم در همایش بزرگ کارگران:

فرماندار قم، انسجام تشکل‌های کارگری ایران را از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب به برکت بازوان پرتوان کارگران در مقابل دولت های ظالم دنیا ایستاده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، مرتضی حیدری فرماندار قم، چهارشنبه شب (۱۲تیر۹۸) در مراسم انتخابات و گردهمایی کارگران گچ کار استان قم، که با حضور حدود هزار نفری از کارگران و استادکاران این صنف ساختمانی و در محل مسجد رضائیه شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: امام رضا(ع) می‌فرمایند که عرق کارگر همچون خون شهید با ارزش است و این نشان از جایگاه ویژه کارگران در دین و اعتقادات ما دارد.

وی افزود: کسی که برای تأمین روزی حلال خانواده خود تلاش می‌کند، همانند یک شهید در مسیر جهاد قدم برداشته و جایگاه او نزد خداوند بسیار والا و ارزنده است؛ و خداوند به همه شما قدرت بازوی بیشتری دهد تا برای سربلندی خود و خانواده و همچنین کشورمان تلاش کنید.

فرماندار قم با اشاره به حضور حدود هزار نفری و پرشور کارگران گچ کار استان قم در انتخابات هیئت مدیره این صنف ساختمانی، اظهار داشت: از شور و شوق شما کارگران قم و حضور پرشورتان در انتخابات شنیده بودم اما باورم نمی‌شد، اما امشب وقتی این شور و شوق را دیدم، باور کردم و خدا را شکر می‌کنم که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شما برای تعیین سرنوشت صنف خودتان، شرکت پرشوری در انتخابات دارید و این مهم حقیقتا از دستاوردهای ارزنده و بسیار بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا شرکت در انتخابات‌ها، نشان از توسعه یافتگی یک کشور دارد و امروز می‌بینیم که کارگران شریف و فهیم کشورمان، با این عظمت و شوق وصف ناشدنی، آمده‌اند تا در انتخابات انجمن صنفی خود شرکت کنند و این مهم از برکات نظام جمهوری اسلامی است.

حیدری تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که در نظام و کشوری زندگی می‌کنیم که کارگرانش برای تعیین سرنوشت شان، شور و شوق دارند و افتخار می‌کنیم که در این کشور و نظام، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای به برکت بازوان شما کارگران شریف در مقابل دولت‌های ظالم دنیا ایستاده و از حق همه مظلومان حمایت می‌کند.

فرماندار قم گفت: انشاءالله با حل شدن مسائل و مشکلات اقتصادی کشور، زندگی همه مردم ایران رونق گرفته و مشکلات و مسائل مربوط به شما کارگران عزیز و شریف نیز برطرف شود. 

استان قم کارگران قم فرمانداری قم کانون کارگران ساختمانی استان قم مرتضی حیدری گچ کاران قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر