کد خبر: 781296 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع داروهای غیرمجاز و مکمل های ورزشی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در یکی از باغ ها در ماهدشت کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اشاره به کشفیات استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر قاچاق دارو و مکمل ورزشی و توزیع و فروش گسترده آن در سطح استان البرز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: در بررسی‌های ویژه پلیسی مشخص شد که این داروها در باغی در منطقه ماهدشت کرج نگهداری و سپس دراستان های مختلف توزیع و به فروش می رسد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد : با هماهنگی مقام قضایی از محل مورد نظر بازدید و در بازرسی از آن جا مقادیر زیادی انواع پروتئین و مکمل های ورزشی بسته بندی شده غیر مجار و قاچاق  بدون مجوز قانونی کشف شد.

سردار محمدیان با بیان این که در این رابطه 5  نفر دستگیر و چند خودرو گران قیمت از آنها کشف شد، گفت: بر اساس بررسی های انجام شده  ارزش داروهای کشف شده ۶۰ میلیارد ریال برآوردشده است.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: پرونده قاچاقچیان برای رسیدگی به جرایم آن ها به  دادسرای عمومی و انقلاب کرج ارجاع شد .

کشف داروی غیر مجاز سردار محمدیان مکمل ورزشی قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر