کد خبر: 780803 A

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به افزایش پرداخت تسهیلات گفت: پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت این بانک به واحد‌های تولیدی ۳۰ درصد افزایش دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین مهری در سفر به یزد و بازدید از واحدهای صنعتی استان اظهار داشت: این بانک امسال 160 هزار میلیارد ریال به 2 هزار و 900 واحد تولیدی تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت پرداخت می کند .

وی با تاکید بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی در راستای رونق تولید ادامه داد: این رقم پارسال  120 هزار میلیارد ریال برای 2 هزار و 700 واحد تولیدی بوده است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به افزایش سه تا پنج برابری افزایش قیمت مواد اولیه اضافه کرد: این بانک تلاش می کند به موقع تسهیلات مورد نظر را در اختیار تولید کنندگان قرار دهد و از سویی شرایط اجرای طرح های توسعه را هم برای واحدهای تولیدی فراهم کند.

وی با بیان اینکه هدف از این سفر به یزد احیای واحدهای راکد و تعطیل و کمک به واحدهای تولیدی است عنوان کرد: میزان تسهیلات پرداختی این بانک در سه ماهه اول سال 98 مبلغ 23 هزار و 561 میلیون ریال بوده که از این میزان سه هزار و 638 میلیون ریال به صورت سرمایه ثابت و 19 هزار و 923 میلیون ریال آن سرمایه در گردش بوده است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با بیان اینکه بخش عمده ای از واحدهای تولیدی در استان یزد به سرمایه در گردش نیاز دارند اظهار داشت: پرداخت سرمایه در گردش ما در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته از32 درصد رشد برخوردار بوده است و نگاه به پروژه ها و طرح هایی است که راکد مانده و برای بازسازی و نوسازی و احیای واحدهای صنعتی و تولیدی اقدام خواهیم کرد تا اشتغالزایی نیز ایجاد شود.

به گزارش ایلنا، وی در این سفر دو روزه ضمن دیدار با مسؤلان و مدیران مرتبط با صنعت این استان از واحدهای تولیدی که از سوی این بانک تأمین مالی شده اند، بازدید خواهد کرد.

دیدار با تولیدکنندگان و کارآفرینان در راستای پیگیری و تحقق شعار رونق تولید و تعامل سازنده با مشتریان و حل و فصل چالش های پیش روی آنان در شرایط کنونی کشور و ارائه راهکارهای لازم از دیگر اهداف مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به استان یزد است.

صنعت و معدن یزد سرمایه در گردش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر