کد خبر: 780796 A

دادستان آبیک:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک گفت: با هر گونه تحرکی که منتهی به اخلال در نظم عمومی و احساس امنیت این شهرستان شود، به شدت و با قاطعیت برخورد می‌شود.

سعید احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: عزم مراجع قضایی، انتظامی و نظارتی شهرستان آبیک مبنی برخورد قاطع با اراذل و اوباش در این شهرستان است و احساس امنیت نخواهند کرد.

وی افزود: به تمام اراذل و اوباش شهرستان آبیک اخطار می‌دهیم و اعلام می‌کنیم که با هر گونه تحرکی که منتهی به اخلال در نظم عمومی و احساس امنیت شود و به این امور خدشه وارد کنند، به شدت و قاطعیت برخورد می‌شود تا از کرده خود حتی در خواب هم پشیمان شوند.

دادستان عمومی  وانقلاب شهرستان آبیک در خصوص نوچه‌پروری برخی افراد برای عرض اندام کردن در این شهرستان ادامه داد: نوچه داشتن افتخار نیست و مایه سرافکندگی افراد است که شامل افراد نوجوان 18 تا 22 ساله می‌شود که عرض اندام کردن آنها ناشی از هیجانات کودکانه آنی است.

احمدزاده با بیان اینکه فرهنگ‌سازی لازم در خصوص داشتن رفتارهای مناسب از سوی دستگاه‌های فرهنگی صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: تکلیف قانونی و اخلاقی تمام دستگاه‌ها و متولیان فرهنگی و گروه‌های مردم‌نهاد است که در امورات فرهنگی در جامعه گام‌های موثری بردارند.

وی بیان کرد: لازم است والدین و مسئولان و متولیان فرهنگی نوجوانان را به سمت عرصه‌های ورزشی، هنری و فرهنگی سوق دهند.

این مسئول قضایی افزود: امام جمعه شهرستان آبیک در زمینه فعالیت‌های فرهنگی اقداماتی را آغاز کرده که یک تنه نمی‌شود در این زمینه پیش رفت بلکه لازم است همه ادارات و متولیان فرهنگی و تشکل‌های غیردولتی و مردم‌نهاد در زمینه فعالیت‌های فرهنگی گام بردارند تا بتوان در بهبود و ارتقای سطح فرهنگی گام موثری برداشت.

 

 

اراذل و اوباش ارتقای سطح والدین امنیت نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر