کد خبر: 780790 A

فرماندار مهریز :

فرماندار مهریز گفت: در راستای ارتقای سطح کیفیت نان و ایجاد و تقویت زمینه رضایتمندی شهروندان؛ یک نانوایی متخلف در مهریز طبق قانون پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا زارع زاده با تاکید بر پخت و توزیع نان باکیفیت اظهار داشت: نان نقش اساسی در سبد خانوار داشته و یکی از اولیه ترین حقوق شهروندی مردم استفاده از نان با کیفیت است.

فرماندار مهریز با بیان اینکه نان؛ قوت غالب مردم است ادامه داد: نانوایی های مهریز بر اساس گزارش های  و بررسی بازرسان تغزیرات ارد و نان رتبه بندی می شوند و نانوایی‌های برتر و درجه یک به همشهریان معرفی خواهند شد.

زارع زاده مهریزی تشدید نظارت بازرسان تعزیرات آرد و نان از نانوایی‌های شهرستان مهریز را خواستار شد و عنوان کرد: بازرسان باید با تشدید دامنه نظارت و بازرسی ها و احساس مسئولیت مضاعف تلاش کنند؛ نان مصرفی مردم با کیفیت مطلوب تهیه و به دست مصرف کننده برسد.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر از اکثر نانوایی هایی مهریز بازدید شده اظهار داشت: در راستای ارتقای سطح کیفیت نان و ایجاد و تقویت زمینه رضایتمندی شهروندان؛ به نانوایی های متخلف در این شهرستان تذکر داده شد و یک واحد نانوایی طبق قانون پلمپ شد.

مهریز یزد در سوربن فرانسه نانوایی متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر