کد خبر: 780477 A

صدیقه ربیعی به عنوان رئیس جدید هیات اسکواش استان قزوین انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، ربیعی تنها نامزد ریاست این هیات ورزشی بود که با کسب حداکثر آرای اعضای مجمع انتخاباتی برای چهار سال به عنوان رئیس هیأت اسکواش استان قزوین انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین در این مجمع انتخاباتی گفت: رشته اسکواش هم ظرفیت فعالیت در بعد قهرمانی و هم همگانی را دارد به شرطی که به شکل خوبی معرفی شده و سازماندهی شود.

عباس علایی مقدم افزود: برای هدف گذاری در یک رشته ورزشی اول باید آن را در بعد همگانی در سطح شهرستان‌ها و مرکز استان معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه قزوین در رشته اسکواش چند ورزشکار موفق دارد و البته اکنون تقریباً غیرفعال است، اضافه کرد: در بخش زیرساخت‌های رشته اسکواش آمدگی حمایت را از این هیات داریم.

علایی مقدم با بیان اینکه هیات اسکواش باید تمرکز ویژه ای روی تربیت مربی و داور داشته باشد، گفت: برای توسعه زیرساخت‌ها در این رشته، هیات اسکواش می‌تواند از همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و فرمانداری‌ها بهره مند شود و در صورت فعالیت مطلوب، نهادهای دولتی و بخش خصوصی مجاب به حمایت بیشتر از آن می‌شوند.

علایی مقدم یادآور شد: قزوین در رشته‌های راکتی وضعیت خوبی دارد و در رده‌های سنی مختلف ملی پوش داریم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: غنی سازی اوقات فراغت از اولویت‌های مهم کشور است و یکی از ظرفیت‌های خوب در این راستا همین اسکواش است که با همکاری شهرداری می‌توان در بوستان‌ها و یا اماکن دیگر فضای آن را ایجاد کرد.

 

استان قزوین بخش خصوصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ملی پوش اسکواش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر