کد خبر: 780270 A

به دلیل تخلفات زیست محیطی و بوی نامطبوع ؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر با اشاره به برخورد جدی با متخلفان گفت: سه واحد تولیدی آلاینده در اشکذر پلمپ می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد شیبانی اظهار داشت: سه واحد آلاینده در شهرک صنعتی نیکو اشکذر که منشا بوی مشمئز کننده در منطقه بودند و به اخطارهای قانونی مبنی بر رفع کانون‌های آلودگی خود اقدام نکردند جهت پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

وی با تاکید بر اینکه دغذغه فرمانداری رفع دغدغه‌های مردم در حوزه سلامت است ادامه داد: اخطارهای لازم به واحدهای تولیدی داده شده اما این سه واحد تولیدی به اخطارهای قانونی برای رفع آلودگی خود توجه و اقدام نکردند که برای پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر  با اشاره به بیماری های مشترک بین انسان و حیوان عنوان کرد: این بیماری ها می تواند سلامتی مردم شهرستان را به خطر بیندازد لذا ضروری است شبکه دامپزشکی شهرستان بر واحدهای کشتارگاهی نظارت بیشتری داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکنون 17 هزار و 204 نفر در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت کردند که رتبه اول استان را دارا هستیم و می‌طلبد که در فرصت باقیمانده نسبت به حضور افراد جامعه هدف این طرح در شهرستان اقدام لازم صورت گیرد.

یزد تولید آلاینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر