کد خبر: 780113 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: رانندگان خودروها از سوخت‌گیری در حین تخلیه نفتکش در جایگاه‌ها اجتناب کنند.

احمد مجرد در گفت وگو با خبرنگار ایلنا گفت: در پی انتشار خبری مبنی بر خرابی چند دستگاه خودرو در یکی از جایگاه‌های سوخت ارومیه در شبکه های اجتماعی بلافاصله کارشناسان کنترل کیفیت و بازرسی منطقه جهت بررسی موضوع به جایگاه اعزام شدند که با بررسی های بعمل آمده و کنترل کیفی مخازن جایگاه، مشخص شد رانندگانی که با مرکز پاسخگویی 09627 مبنی بر خرابی خودرو در جایگاه تماس گرفته اند در حین تخلیه نفتکش در مخزن جایگاه اقدام به سوختگیری کرده اند.

مجرد افزود: سوخت‌گیری خوردوها در حین تخلیه نفتکش در جایگاه هایی که دارای یک مخزن هستند ممنوع بوده و جایگاه‌ها با نصب تابلوهای اطلاع رسانی موظف هستند تا اتمام تخلیه از فروش سوخت به مشتریان خودداری کنند.

این مقام مسئول با بیان مطلب فوق افزود: بعضی از رانندگان خودروها اصرار دارند تا سریع‌تر سوختگیری کنند و این مسئله ممکن است ناخالصی ته نشین شده در مخزن جایگاه را به باک خودرو انتقال داده و موجب اشکال فنی در خودروها شود.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی موضوع فوق مشخص شد مالک جایگاه در بازه زمانی استاندارد و تعیین شده نسبت به لایروبی مخزن اقدام کرده و در خصوص عدم تعطیلی جایگاه در حین تخلیه نفتکش تذکرات لازم به مسئول مربوطه داده شد.

مجرد تصریح کرد: فرآیند شکایات در مرکز 09627 توسط کارشناسان ناحیه مرکزی ارومیه در حال پیگیری بوده و نتیجه اقدامات صورت گرفته به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

گاز نفت گازوئیل سوخت گیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر