کد خبر: 780089 A

استاندار البرز خبر داد:

استاتدار البرز، گفت: از تمامی فرصت ها برای ایجاد بسترهای اشتغال استفاده کرده و در این راستا برای ایجاد زمینه مناسب اشتغال در روستاهای واقع در شهرستان های طالقان و اشتهارد به جد دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در دیدار با شوراهای اسلامی روستاهای کوشک زر و اقدسیه در ساوجبلاغ که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، عصر روز دوشنبه برگزار شد، افزود: از سال ۹۲ و در دولت تدبیر و امید توفیقات ارزشمندی در راستای محرومیت زدایی، اشتغال روستایی و توسعه روستاها رقم خورد.

شهبازی با بیان اینکه در این نشست مشکلات ۲ روستای کوشک زر و اقدسیه مورد بررسی قرار گرفت، گفت: البرز استانی مولد و تاثیرگذار در کشور است همچنین با طبیعت کم نظیر و جوانان فعال و پویا می تواند از تمامی فرصت ها برای ایجاد بسترهای اشتغال استفاده کند و ایجاد زمینه مناسب اشتغال در روستاهای واقع در شهرستان های طالقان و اشتهارد به جد دستور کار قرار دارد.

وی گفت: اولویت اصلی توزیع اعتبار در  البرز با سیاستگذاری جدید، محرومیت زدایی از مناطق کمتر برخوردار است.

شهبازی افزود: در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و موفق به اخذ مجوز و موافقت برای ایجاد بیمارستان ۲۸ تختی در طالقان توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره ) شدیم.

وی عنوان کرد: در راستای توسعه روستایی درصدد هستیم که از محل ارزش افزوده نیز توجه ویژه ای به این بخش داشته باشیم. 

استاندار البرز گفت: رسیدگی به مشکلات ۲ روستای کوشک زر و اقدسیه را با تشکیل کارگروهی به صورت پایلوت آغاز کرده و مراحل رسیدگی به موانع را به جد رصد می کنیم.

وی در پایان به حضور و همراهی رسانه های البرز اشاره کرد و افزود: بهترین های حوزه رسانه در البرز فعال هستند و این همراهی سازنده و مشوقانه را همواره ارج می نهیم.

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر