کد خبر: 779994 A

مدیرکل مدیریت بحران استان:

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین جزییات و نحوه تصادف زنجیره ای در آزادراه قزوین-زنجان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی استانداری، قدرت الله مهدیخانی روز دوشنبه ضمن حضور در بیمارستان شهید رجایی جهت ملاقات و اطلاع از وضعیت حادثه دیدگان سانحه امروز آزادراه قزوین-زنجان اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۱۲ و ۴۸ دقیقه امروز در کیلومتر ۱۵ مسیر شمالی آزاد راه قزوین به زنجان اتفاق افتاد.

وی افزود: در این سانحه ابتدا یکی از رانندگان اتوبوس‌ها با ترمز ناگهانی باعث برخورد اتوبوس پشت سری شده و متعاقب آن ۱۵ خودرو سواری نیز با این ۲ اتوبوس برخورد می‌نمایند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در ادامه گفت: نیروهای امدادی در کمترین زمان ممکن سر صحنه تصادف حاضر شده و به امداد و نجات پرداختند که متأسفانه بر اثر این حادثه ۲۵ نفر از سانحه دیدگان مصدوم و ۲ نفر از هموطنان نیز جان باختند.

مهدیخانی گفت: تعداد ۱۵ نفر از مصدومان به بیمارستان شهید رجایی قزوین، ۶ نفر دیگر به بیمارستان شفای تاکستان و چهار نفر دیگر از مصدومان نیز به بیمارستان تأمین اجتماعی رازی قزوین انتقال داده شده و در حال حاضر تحت مداوا قرار دارند.

مهدیخانی گفت: دلیل اصلی این تصادف زنجیره‌ای در دست بررسی است که به محض اعلام نتایج تحقیق تیم‌های کارشناسی به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

اتوبوس تصادف کارشناسی مدیریت بحران رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر