کد خبر: 779521 A

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس تاکید کرد:

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بخش خصوصی را در رونق تولید پررنگ ذکر و بیان کرد: در شرایطی که دولت برای اجرای طرح‌های عمرانی با مضایق مالی دست و پنجه نرم می‌کند، از ظرفیت بخش خصوصی لازم است بیشتر استفاده شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، داوود محمدی امروز در مراسم افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شهر محمودآباد نمونه قزوین که با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو برگزار شد، اظهار کرد: در حال‌حاضر اجرای طرح تصفیه‌خانه فاضلاب در اقبالیه، شریف آباد، مهرگان و محمدیه فراهم شده است و شهرداری‌ها نیز با حمایت وزیر نیرو وارد میدان می‌شوند.

وی تدبیر دولت برای بهره‌مندی از بخش خصوصی و اجرایی شدن طرح‌هایی مانند تصفیه خانه محمودآباد به روش BOT را اقدام بسیار مثبتی ذکر کرد و افزود: این موضوع  توأم با رضایت مردم است.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به تکمیل طرح تصفیه‌خانه فاضلاب محمودآباد نمونه شهرستان قزوین توسط خود بخش خصوصی ادامه داد: در مرحله تکمیل این تصفیه‌‎خانه گرچه قول مساعد داده شده بود از صندوق توسعه ملی اعتبارات و تسهیلاتی درنظر گرفته شود، اما هیچ کدام تحقق نیافت.

محمدی بیان کرد: اجرای طرح‌های تصفیه خانه توسط بخش خصوصی و به روش BOT در دیگر شهرهای استان قزوین نیازمند حما‌یت‌های ویژه از سوی وزارت نیرو است.

استان قزوین بخش خصوصی دولت کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر