کد خبر: 779479 A

خانپور در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از واحدهای صنعتی استان قزوین درخواست می‌شود از دهم تیرماه تا دهم شهریوماه امسال با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین و ارائه درخواست، از مشوقات بخشودگی تعدیلات بهره‌مند شوند.

حمیدرضا خانپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: طرح‌های صنعتی که با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد هستند، در صورت پرداخت 100 درصد بدهی مشمول 70 درصد بخشودگی می‌شوند و در صورت پرداخت  50 درصد اصل بدهی مشمول 50 درصدی بخشودگی می‌شوند.

وی با اشاره به بخشودگی جرایم اقساط واحدهای مشمول تولیدی در استان قزوین افزود:  واحدهای تولیدی بهره‌‌بردار دارای پایان کار یا در مرحله نصب ماشین‌آلات نیز چنانچه 100 درصد مبلغ اصل بدهی واحد تولیدی و صنعتی را پرداخت کنند تا 80 درصد مبلغ جرائم تاخیر آنها بخشیده خواهد شد و در صورت پرداخت 50 درصد اصل بدهی، مشمول 60 درصد بخشودگی جرائم دیرکرد می شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان صنعتی قزوین با اشاره به در پیش بودن روز صنعت و معدن، روز صنایع کوچک و هفته دولت و درحمایت از شعار سال  رونق تولید  ادامه داد: این بخشودگی‌ها در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش سرمایه‎‌گذاری، ایجاد اشتغال پایدار رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و حمایت از تولید ایرانی اعمال شده است.

خانپور مطرح کرد: با اعمال این مشوق‌ها شاهد تسریع در بهره‌برداری از واحدهای در حال ساخت، راه‌اندازی واحدهای غیرفعال و افزایش ظرفیت تولید واحدهای نیمه فعال در استان قزوین خواهیم بود.

این مسئول بیان کرد: از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی درخواست می‌شود  از دهم تیرماه تا دهم شهریوماه امسال با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین و ارائه درخواست، از مشوقات بخشودگی تعدیلات بهره‌مند شوند.

 

استان قزوین ایجاد اشتغال سرمایه شرکت شهرک های صنعتی قزوین افزایش ظرفیت تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر