کد خبر: 779405 A

فرماندار ویژه شهرستان کرج با عنوان اینکه رفتار توهین آمیز با نیروی انتطامی قابل اغماض نیست، تاکید کرد: سیاست پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرم در رأس مأموریت های امنیتی فرمانداری کرج است.

به گزارش ایلنا، غفور قاسم پور امروز در دیدار با سرهنگ فیروزخواه، فرمانده انتظامی شهرستان کرج و روسا و معاونان کلانتری های این شهرستان، ضمن قدردانی از تلاش های پلیس، اهمیت جایگاه این قشر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: شهرستان کرج بواسطه حضور اقوام مختلف و 200 هزار اتباع و مهاجر خارجی در کلانشهری با وسعت باغات و تفرجگاه های متعدد، از اهمیت فوق العاده ای در حوزه امنیتی برخوردار است. 

وی با بیان اینکه برقراری امنیت پایدار مردم با تعامل و وحدت خوبی که در سطح استان برقرار است، مهمترین رسالت دستگاه های امنیتی بشمار می رود، سیاست های کلی را در این رابطه ترسیم و تصریح کرد: سیاست های شورای تأمین در سطح کشور و راهبردهای  آقای شهبازی ، را بر مدار دو اصل «پیش بینی » و «پیشگیری» سرلوحه کار قرار داده ایم.

معاون استاندارالبرز همچنین با تأکید بر حفظ مولفه «وحدت» در کشور تصریح کرد: در شرایط حساس فعلی با حمایت مردم در کنار مسولان نظام در مسیر تقویت همگرایی و وحدت عمومی جامعه حرکت می کنیم. 

 

 

 

فرماندار ویژه شهرستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر