کد خبر: 779071 A

با دستور تولیت آستان قدس رضوی؛

در راستای رفاه حال زائران و مجاوران در تشرف به بارگاه منور حضرت رضا(ع) و با دستور تولیت آستان قدس رضوی دوربرگردان خیابان شیرازی بازگشایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، ظهر امروز طی مراسمی با حضور خادمان بارگاه رضوی دوربرگردان خیابان شیرازی در ورودی بست شیخ طوسی حرم مطهر رضوی که از چندین سال پیش به منظور تأمین امور امنیتی مسدود شده بود، بازگشایی شد.

در حاشیه این مراسم مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه این طرح با رعایت کامل نکات امنیتی اجرایی شده است، گفت: دوربرگردان خیابان شیرازی با رعایت تمامی مسائل و حساسیت‌های امنیتی در راستای راهبرد زائر محوری آستان قدس رضوی بطور آزمایشی بازگشایی شده و اگر نتایج مطلوب بود در آینده سایر دوربرگردان‌ها نیز بازگشایی خواهد شد.

 از این پس زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی می توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را به نزدیک ترین مکان به حرم رضوی برسانند و از زیارتی آسان بهره مند شوند.

چندی پیش حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از حریم حرم مطهر رضوی، ضمن بررسی مشکلات ترافیک اطراف حرم، پارکنیگ‌ها، مسیرهای رفت و آمد زائران و ایستگاه‌های توقف اتوبوس و تاکسی، به منظور تسهیل خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه امام رضا(ع) و روان‌سازی ترافیک اطراف حرم مطهر دستور بازگشایی دوربرگردان‌ها را صادر کرده بود.

آستان قدس رضوی تاکسی حرم مطهر حمل و نقل عمومی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر