کد خبر: 778681 A

درویش پور مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: امسال پروژه های دارای بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در اولویت برای اتمام قرار دارد.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز افزود: بر اساس بازدید های انجام شده حجم عملیات و میزان تخصیص اعتبار یعنی قیمت تمام شده بالا است.

وی ادامه داد: همچنین اولویت های پروژه ها بر اساس اعتبار و منطبق با سند توسعه البرز باید باشد.

درویش پور گفت: استاندار البرز در سفرهای شهرستانی خود رویکرد الگوی توزیع اعتبارات را با توجه به مناطق کمتر توسعه یافته مد نظر قرار داده است.

وی اظهار داشت: این سفرها تشریفاتی و رفع تکلیف نیست و تمام مصوبات آن اجرایی می شود.

معاون استاندار البرز افزود: با توجه به وجود منابع آبی در طالقان راه اندازی شهرک آب با هدف اشتغالزایی بیشتر مد نظر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طرح های معطل مانده از سال های قبل با اولویت انجام شود و پس از سفر به شهرستان طالقان توجه به حوزه گردشگری این شهرستان هر چه بیشتر مد نظر قرار گرفت.

درویش پور با اشاره به اقدامات و پیگیری های مجدانه استاندار البرز گفت: همچنین طرح های گردشگری برای جاده چالوس و سد امیر کبیر با مصوبات کارگروه های ملی و استانی مورد توجه قرار گرفته است.

وی همچنین افزود: در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد اجرای فرمان امام(ره)، استاندار البرز موفق به دریافت موافقت برای راه‌اندازی بیمارستان در طالقان شد.

معاون استاندار البرز ادامه داد: در اجرای پروژه ها سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، احیا بافت های فرسوده، سازگاری با کم آبی، طرح های آبخیزداری، مدیریت بحران اعمال شود.

وی گفت: در جلسات بعد شورای برنامه ریزی و توسعه البرز باید دستگاه های اجرایی گزارش از میزان جذب اعتبارات ملی برای اجرای پروژه های داشته باشند.

درویش پور در پایان افزود: استاندار محترم البرز با دعوت از مسئولان ملی نسبت به تسریع در پیشبرد اهداف رشد و توسعه استان با اهتمام ویژه ای اقدام می کند و این سفر همواره منشا خیر بوده اند.

معاون استاندار البرز علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر