کد خبر: 778537 A

با حضور ۲۰ تولید کننده داخلی؛

نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات وابسته با حضور ۲۰ تولید کننده داخلی از سراسر کشور در یزد گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان یزد با اشاره به برگزاری نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات وابسته گفت: در این نمایشگاه شرکت‌ها و نماد‌های تجاری معتبر محصولات خود را در زمینه انواع موتور سیکلت‌های برقی، هیبریدی، دوچرخه، سه چرخ، چهار چرخ و تجهیزات وابسته به نمایش گذاشته اند.

مصطفی بوستانی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در استفاده از وسایل پاک ادامه داد: هدف از برگزاری نمایشگاه کمک و فرهنگ سازی در حفظ محیط زیست با معرفی قابلیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در زمینه حمل و نقل پاک است.

وی با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه فرصت خوبی برای جذب سرمایه گذار و تولید محصولات متنوع و سازگار با محیط زیست است، اظهار داشت: ایجاد زمینه جذب سرمایه گذار و استفاده از تکنولوژی های جدید برای تولید موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و کم مصرف، ایجاد زمینه افزایش فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی، انتقال تجربیات و ارتقای دانش تولید داخلی و ترسیم مسیر پیشرفت صنعت مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

به گزارش ایلنا، دومین نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات وابسته امروز و فردا از ساعت ۱۶ تا ۲۲ میزبان علاقه‌مندان است.

یزد نمایشگاه هیبریدی دوچرخه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر