کد خبر: 778352 A

استاندار قزوین تاکید کرد؛

استاندار قزوین با بیان اینکه حمایت از رشته‌های ورزشی استان در آینده نزدیک بهتر می‌شود، گفت: با توجه به جذب سرمایه گذاران بزرگ در استان، گام‌های ارزنده‌ای برای حمایت از رشته‌های ورزشی برداشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عبدالمحد زاهدی روز چهارشنبه در دیدار با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال افزود: واحدهای صنعتی بسیار زیادی در استان قزوین فعال هستند که می‌توان با جذب حمایت‌های آنها گام‌های بلندی را برای ورزش برداشت آنچنانکه صنایع مادر در استان‌های دیگر مانند اراک برای حمایت از رشته‌های ورزشی به ویژه فوتبال فعالیت مطلوبی دارند.

وی اضافه کرد: برای جذب حمایت واحدهای تولیدی به ورزش تلاش می‌کنیم و با تمامی دشواری‌های این مساله حمایت از رشته‌های ورزشی را وظیفه خود می‌دانیم.

زاهدی اضافه کرد: مشکل استان قزوین نزدیکی به تهران بوده که بسیار آسیب زا است و بسیاری می‌پندارند قزوین کاملاً توسعه یافته و هیچ مشکلی ندارد.

استاندار ادامه داد: حمایت از رشته‌های ورزشی استان در آینده نزدیک بهتر خواهد شد چون سرمایه گذاران بزرگی جذب استان شده و گام‌های بلندی برای حمایت از رشته‌های ورزشی برداشته خواهد شد.

زاهدی درباره تیم فوتبال کاسپین قزوین در لیگ دسته دوم کشور، اضافه کرد: مسئولان این تیم باید هرچه سریع‌تر برای عقد قرارداد با بازیکنان و آماده سازی آن برای حضور در لیگ اقدام کرده و فرصت‌ها را بیشتر از این از دست ندهند.

 

 

 

استان قزوین رئیس فدراسیون رشته های ورزشی سرمایه گذاران مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر