کد خبر: 777003 A

به مناسبت هفته قوه قضائیه و مبارزه با مواد مخدر؛

رئیس هیات دوچرخه‌سواری شهرستان آبیک از برگزاری همایش دوچرخه‌سواری خانواده به مناسبت هفته قوه‌ قضائیه و مبارزه با موادمخدر در این شهرستان خبر داد.

امیرعلی رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین ضمن اعلام خبر فوق اظهار کرد: همایش دوچرخه‌سواری خانواده به همت هیات دوچرخه‌سواری استان قزوین و شهرستان آبیک، اداره ورزش و جوانان و همکاری ادارات مختلف شهرستان آبیک اعم از فرمانداری، دادگستری، جمعیت هلال احمر، حفاظت از محیط زیست، شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شهرستان آبیک برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، شهرک‌های صنعتی کاسپین یک و دو ، شهرداری و شورای شهر آبیک، شرکت کشت و صنعت طلاچین (باتو)،  شرکت ناورود، بیمارستان ولیعصر «عج» شهرستان آبیک در برگزاری همایش دوچرخه‌سواری مشارکت دارند.

رییس هیات دوچرخه‌سواری شهرستان آبیک ادامه داد: این همایش روز پنجشنبه ششم تیر ماه ساعت هشت صبح از بلوار طالقانی مقابل شهرداری آبیک آغاز می شود.

رسولی اضافه کرد: همایش دوچرخه‌سواری خانواده ویژه آقایان است که پدران و پسران، برادران، می‌توانند در این همایش شرکت کنند. شرکت‌کنندگان از شهرداری آبیک رکاب‌زنی را آغاز و تا دادگستری شهرستان آبیک به صورت رفت و برگشت به طول 15 کیلومتر شهری رکاب خواهند زد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان همایش به 30 نفر جوایزی اهدا می‌شود.

این مسئو‌ل‌خاطرنشان کرد: شهروندان در روز همایش دوچرخه‌سواری با شعار «ما مسیر  دوچرخه می‌خواهیم» از مدیریت شهری خواستار اختصاص مسیر دوچرخه در شهر آبیک می‌شوند.

رسولی با اشاره به 250 عضو فعال دوچرخه‌سوار در هیأت دوچرخه‌سواری شهرستان آبیک یادآور شد: آبیک به عنوان یکی از شهرهای دوستدار دوچرخه در استان قزوین و کشور مطرح است و در تحقق این شعار گام بیشتری خواهیم برداشت.

جمعیت هلال احمر خانواده دوچرخه سواری قوه قضائیه مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر