کد خبر: 776604 A

رئیس پلیس راه استان قزوین خبر داد:

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: عابر ۶۰ ساله هنگام تردد از عرض آزادراه قزوین-کرج بر اثر برخورد با خودروی نیسان جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ نصرالله بیگلری با اعلام این خبر افزود: پس از وقوع یک فقره تصادف در مسیر شمالی آزاد راه قزوین-کرج نرسیده به زیرگذر باورس، بلافاصله مأموران پلیس راه و عوامل انتظامی در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: با حضور مأموران در محل مشخص شد عابر ۶۰ ساله هنگام تردد از عرض آزادراه قزوین-کرج بر اثر برخورد با خودروی نیسان جان خود را از دست داده و راننده نیسان نیز از محل متواری شده است.

به گفته بیگلری؛ کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را نقض ماده چهار قانون ایمنی راه‌ها، تردد عابر پیاده در سطح آزادراه‌ها و ایمن نساختن راه از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین هرکدام به میزان ۵۰ درصد اعلام کرده‌اند.

رئیس پلیس راه استان قزوین با اشاره به اینکه راننده نیسان پس از ساعاتی از تصادف خود را به کلانتری مهرگان معرفی کرد، یادآور شد: از تمامی رانندگان تقاضا داریم که با توجه به جلو، تمرکز کامل و رعایت سرعت مطمئن از بروز چنین حوادث تلخی جلوگیری کنند.

 

آزاد راه پلیس راه استان تصادف نیسان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر