کد خبر: 776555 A

استاندار البرز تاکید کرد:

استاندار البرز گفت: تمامی اختیارات لازم را به فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها تفویض کرده ام و در ازای آن انتظار دارم پاسخگوی مسائل، مشکلات و دغدغه های مردم باشند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه کرج با تقدیر از تلاش فرماندار پیشین و سرپرستان اداره این شهرستان، گفت: کرج از شهرستان های مهم کشور با نزدیک به 2 میلیون نفر جمعیت و ظرفیت های کم نظیر بویژه در حوزه گردشگری است.

شهبازی ادامه داد: چندی پیش توفیق یافتیم که در حوزه تصمیم گیری برای گسترش و توسعه گردشگری طالقان اختیارات لازم را از شورای عالی امنیت ملی دریافت کنیم و درصدد هستیم این امر را برای جاده کرج-چالوس نیز محقق کنیم.

وی گفت: با توجه به استقرار 2 مخزن مهم امیرکبیر و طالقان در البرز، توسعه گردشگری در این حدود با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی صورت می گیرد که طی رایزنی های اخیر، بخش مهمی از اختیارات در خصوص طالقان را دریافت کردیم.

شهبازی با تاکید بر اینکه تمامی شهرهای کرج دارای اهمیت ویژه ای هستند، افزود: از فرماندار کرج انتظار می رود که با انتخاب تیمی قدرتمند و هم افزایی با مدیران و مسئولان استان نسبت به اداره این شهرستان اقدام کند.

وی عنوان کرد: هیات تطبیق به بررسی اقدامات و مصوبات شوراهای اسلامی شهر و روستا و مطابقت آن با قوانین و مقررات مشغول است که این امر برای کرج از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه جمعیت کرج با تجمیع جمیعت چند استان کوچک کشور برابری می کند، گفت: تمامی اختیارات لازم را به فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها تفویض کرده ام و در ازای آن نیز انتظار دارم پاسخگوی مسائل، مشکلات و دغدغه های مردم باشند.

وی با بیان اینکه غفور قاسمپور نیروی پرتوان و باانگیزه ای است که بارها در برهه های حساس استان مورد ارزیابی قرار گرفته، افزود: امید است در سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به نام رونق تولید مزین شده با بسیج تمامی امکانات استان شاهد رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری باشیم و در این راستا فرماندار کرج نیز وظیفه خطیری بر عهده دارد.

شهبازی خاطرنشان کرد: در البرز اتحاد و انسجام بسیار خوبی حاکم است و این الگو و مدل را از تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در البرز پیاده سازی کرده ایم تا موجبات توسعه و پیشرفت استان و رضایتمندی مردم البرز را فراهم کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بر اساس راهبردهای مقام معظم رهبری و سیاست ها و تاکیدات دولت تدبیر و امید در انتخابات پیش رو بر مدار قانون و بی طرفی، بستر لازم برای فعالیت تمامی گرایش ها و جناح های قانونی جمهوری اسلامی در البرز را فراهم می کنیم.

وی با اشاره به فرارسیدن روز اصناف، افزود: صنوف فعال و موثری در البرز هستند که در عرصه های مختلف به خصوص تنظیم بازار کمک حال ما بوده اند.

وی گفت: اخبار توفیقات البرز همچنان ادامه دارد و در روزهای آینده با حضور مسئولان ملی شاهد تحولات بزرگی خواهیم بود.

 

استاندار البرز فرماندار ویژه کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر