کد خبر: 776289 A

مدیر بازرسی شهرداری فردیس خبر داد؛

مشاور شهردار در امور حقوق شهروندی و مدیر بازرسی شهرداری فردیس در استان البرز از تخریب ساخت و ساز غیر مجاز ملکی در این شهر خبر داد و گفت: شهروندان با مشاهده ساخت و ساز غیر مجاز، مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری فردیس اطلاع رسانی کنند.

به گزارش ایلنا، مسعود نجفی با اشاره به تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه یک شهرداری فردیس، گفت: در پی اعلام تعدادی در همشهریان درباره ساخت و ساز غیر مجاز ملکی برای احداث مدرسه غیر انتفاعی واقع در خیابان کیوان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار حوزه مدیریت بازرسی شهرداری فردیس قرار گرفت. 

وی در ادامه افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضایی، عوامل اجرایی شهرداری نسبت به رفع آثار تخلف ساختمانی انجام شده، اقدام کردند.

نجفی با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز برخورد قانونی خواهد داشت، عنوان کرد: مشارکت شهروندان در تحقق شهری ایده آل، اجتناب ناپذیر بوده و در همین راستا از همه شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز، مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری فردیس اطلاع داده و مجموعه بازرسی شهرداری را در جلوگیری و برخورد با هرگونه تخلف ساختمانی یاری کنند.

 

ساخت و ساز غیر مجاز شهرداری فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر