کد خبر: 776088 A

معاون سیاسی- امنیتی استاندار یزد:

معاون‌سیاسی- امنیتی استاندار یزد با بیان اینکه سلامت غذایی و تامین امنیت مردم اولویت اول ما در استان‌است، ‌گفت‌‌: با اشتغال غیرمجاز اتباع بیگانه در حوزه هایی که با سلامت جامعه مرتبط است‌ به ویژه در بخش‌های عرضه مستقیم مواد غذایی و میوه و تره بار به شدت برخورد خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در کارگروه تخصصی ساماندهی اشتغال اتباع خارجی استان بر ضرورت ساماندهی اشتغال مهاجرین و اتباع خارجی استان تاکید و گفت: این ساماندهی ‌ها باید با حفظ کرامت انسانی همراه باشد.

"احمد ‌ترحمی" ادامه داد: ‌علی رغم اینکه اقدامات خوبی در رابطه با ساماندهی اشتغال اتباع بیگانه در استان انجام شده است اما این فعالیت ها کافی نیست.

وی افزود: مدیریت ارشد استان با جدیت رفع مشکلات حوزه اشتغال اتباع بیگانه ‌استان را تا ساماندهی ‌مورد نظر دنبال خواهد کرد.

ترحمی خاطرنشان کرد: لازم است طرح ها و برنامه های اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و کارگروه تخصصی ساماندهی اشتغال اتباع خارجی استان با درنظر گرفتن مقررات کنوانسیون های بین المللی و مراودات با کشورهای همسایه باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه سلامت غذایی و تامین امنیت مردم اولویت اول ما در استان است، ‌گفت‌‌: با اشتغال غیرمجاز اتباع بیگانه در حوزه هایی که با سلامت جامعه مرتبط است‌ به ویژه در بخش های عرضه مستقیم مواد غذایی و میوه و تره بار به شدت برخورد خواهیم کرد.

ترحمی در پایان سخنان خود تاکید کرد: مدیریت و ساماندهی اشتغال مهاجرین خارجی‌ و برخورد با اشتغال غیرمجاز اتباع بیگانه برای استان موضوع مهمی محسوب می‌شود و تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا این ساماندهی با کمترین چالش همراه باشد.

استانداری یزد اتباع خارجی یزد امنیت مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر