کد خبر: 776022 A

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز جمعه (31 خردادماه) از مجموعه دهکده طبیعت واقع در پارک ملی باراجین شهر قزوین بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمدباقر نوبخت در حاشیه این بازدید که به همراه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان صورت گرفت، اظهار داشت: افزایش خطوط ارتباطی، ریل و جاده، امکانات فرهنگی و تفریحی از جمله عوامل توسعه محسوب می‌شوند که باید همواره در مدیریت‌های شهری مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی ادامه داد: مجموعه دهکده طبیعت قزوین که از ردیف اعتباری ملی نیز برخوردار است از جمله مصادیق توسعه شهری محسوب می‌شود که باید مسئولان استانی به اجرای طرح‌های توسعه آن توجه داشته باشند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه کرد: توسعه عوامل طبیعی موجود در حوزه‌های مختلف یکی از اولویت‌های جدی دولت و سازمان برنامه و بودجه است و در این راستا حمایت‌های مالی سازمان از این نوع طرح‌ها صورت خواهد گرفت.

در ادامه این دیدار نوبخت از روند احداث طرح‌های این مجموعه شامل محوطه کروکودیل‌ها، باغ پرندگان شکاری، زیستگاه‌های ببر، خرس، گرگ‌ها، کل و قوچ، شیر و گرازها و همچنین پروانه و کاکتوس و باغ وحش کودکان بازدید کرد.

 

جاده دولت سازمان برنامه و بودجه طبیعت معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر