کد خبر: 775662 A

​استاندار خراسان رضوی:

رزم حسینی با بیان اینکه پیش نویس پیوست فرهنگی معین های اقتصاد مقاومتی توسط معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آماده شده است، اظهار کرد: برای تحقق سیاست های مثلث توسعه اقتصادی، فرهنگی نیازمند فرهنگسازی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی‌رضا رزم‌حسینی در دومین نشست معین های اقتصاد مقاومتی استان که در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد، گفت: در مدت کوتاه فعالیت نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی، انسجام بسیار خوبی میان اضلاع مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و معین های توسعه گرا ایجاد شده است و این مهم به پیشبرد بهتر فعالیت ها کمک می کند.

رزم حسینی اظهار کرد: با توجه به بروکراسی پیچیده و فرسوده اداری، مجوزهای حوزه کسب و کار با تاخیر صادر می شود اما تلاش ما بر این است تا با کاهش این روند زمینه فعالیت معین ها بیش از پیش فراهم شود.

وی با تاکید بر جایگزینی نهادهای مردمی به جای دولت دیوان سالار اظهار کرد: برای تحقق سیاست های الگوی مثلث توسعه اقتصادی، فرهنگی نیازمند فرهنگسازی هستیم و در حال حاضر پیش نویس پیوست فرهنگی معین های اقتصاد مقاومتی توسط معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آماده شده است و پس از نهایی شدن، به معین های توسعه گرا ابلاغ خواهد شد تا زمینه اجرای آن فراهم شود.

رزم حسینی، یکی از مهمترین اهداف مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را کاهش آسیب های اجتماعی ذکر کرد و گفت: ضروری است تا معین های اقتصادی فعالیت های خود را با درنظر گرفتن شاخص های فرهنگی اجتماعی در مناطق تحت پوشش انجام دهند.

استاندار خراسان رضوی اذعان کرد: در ادامه اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، متناسب با ارزیابی عملکرد معین های اقتصاد مقاومتی، برای معین های پیشرو امتیازاتی در نظر گرفته خواهد شد.

اقتصاد مقاومتی پوشش خراسان رضوی کسب و کار سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر