کد خبر: 775144 A

کارشناس مسئول ایمنی و آتش نشانی شهرک صنعتی خیام نیشابور خبر داد:

کارشناس مسئول ایمنی و آتش نشانی شهرک صنعتی خیام نیشابور از آتش سوزی کارخانه یخچال سازی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، کارشناس مسئول ایمنی و آتش نشانی شهرک صنعتی خیام نیشابور گفت: روز گذشته در پی اعلام آتش سوزی در کارخانه یخچال سازی واقع در شهرک صنعتی خیام در شهرستان نیشابور، به ایستگاه آتش نشانی این شهرک تیم آتش نشانی شهرک صنعتی خیام به صورت فوری به محل اعزام شد که با توجه به حجم آتش سوزی و دود حاصل از آن، درخواست نیروی کمکی از ایستگاه آتش نشانی خرو، درود، قدمگاه و همچنین  ایستگاه شماره ۵ نیشابور نیز به حالت آماده باش درآمد. 

وی با تاکید بر اینکه با تلاش آتش نشانان این آتش سوزی در اسرع وقت مهار شد، افزود: در این حادثه نگهبان شرکت، دچار سوختگی شدید شد که با حضور پرسنل فوریت های پزشکی نیشابور به بیمارستان منتقل شد. 

پوریا فخریان در ادامه گفت: این آتش سوزی به علت بی احتیاطی در انجام جوشکاری در محل تجمع و انبار ساخت قطعات داخلی یخچال و فریزر از جنس پلی یورتان صورت گرفت که با توجه به وزش باد غرب به شرق، آتش به سرعت گسترش و به نقاط دیگر سرایت کرد و لحظه به لحظه بر ابعاد حریق اضافه شد.

وی با اشاره به شدت دود و حرارت زیاد حاصل از سوختن مواد پلی یورتان افزود: این شرایط عملیات اطفاء حریق را سخت نمود که با تلاش پرسنل آتش نشانی شهرک صنعتی خیام، حریق به سرعت اطفاء شد.

آتش سوزی آتش نشانی آماده باش بیمارستان فوریت های پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر