کد خبر: 774993 A

استاندار البرز خبر داد:

استاندار البرز گفت: با راه اندازی شهرک صنعتی دارویی برکت بیش از ۷ هزار شغل به صورت مستقیم ایجاد می‌شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در مراسم بهره برداری از طرح ملی شهرک صنعتی دارویی برکت که امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد تولید داروی کشور در البرز صورت می‌گیرد، افزود:حضور مستمر و نظارت مداوم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در البرز نگاه دولت به ارتقا سرانه های درمان و افزایش فعالیت در حوزه تولید دارو این استان معطوف شده است.

شهبازی گفت: با توجه به روند پیشرفت تولید دارو در البرز، انتظار می‌رود که در آینده نزدیک این استان تامین کننده داروی منطقه و کشور باشد.

وی افزود: راه اندازی این شهرک صنعتی در راستای سیاست های نظام، منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده و این شهرک بیش از ۷ هزار شغل نیز به صورت مستقیم ایجاد می کند.

استاندار البرز اضافه کرد: البرز با استقرار ۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی و ۱۵۰ برند ملی یکی از استان های مولد کشور محسوب می‌شود. 

وی گفت: البرز همچنان با اتحاد و انسجام در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت می کند و این تلاش در سالی که با توجه به منویات مقام معظم رهبری، رونق تولید نام گرفته، برای ایجاد بسترهای تولید و اشتغال مضاعف شده است.

استاندار البرز شهرک صنعتی برکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر