کد خبر: 774721 A

فرمانده انتظامی نیشابور از دستگیری سارقان باطری و اشیا داخل خودرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، سرهنگ حسین دهقانپور در این خصوص گفت: با کسب خبری مبنی بر سرقت دستگیری سارقان باطری و اشیاء داخل خودرو در نیشابور، ماموران دایره تجسس کلانتری۱۲جمهوری هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاضی به یک دستگاه خودرو پراید مظنون که با استعلام شماره پلاک خودرو از مرکز ۱۱۰ مشخص شد پلاک سرقتی است، برخورد کردند.

دهقانپور با بیان اینکه ماموران نیروی انتظامی با استفاده از علایم هشدار دهنده خودرو خودرو پراید را متوقف کردند، افزود: متهم در بازجویی‌های به ۶فقره سرقت خودرو پراید و ۸فقره سرقت وسایل داخل خودرو و جعل پلاک با کمک و همدستی دوستش اعتراف کرد.

وی گفت: همدست این متهم هم در یک اقدام ضربتی دیگر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور همچنین از دستگیری سارق حرفه‌ای باطری خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت باطری خودرو در محدوده خیابان‌های شریعتی و کمال شهر نیشابور موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

حسین دهقان پور افزود: با بررسی کارآگاهان؛ دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی متهم که از سارقان سابقه دار این شهر بود را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی وی را یک اقدام ضربتی دستگیر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیشابور افزود: ️متهم در مقابل با مستندات پلیس به ۱۲فقره سرقت باطری خودرو و دو عدد لاستیک زاپاس اعتراف که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

پلیس آگاهی خودرو دستور کار پلیس فرمانده انتظامی شهرستان سرقت خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر