کد خبر: 773926 A

در خراسان رضوی رخ داد؛

مردی که به اتهام قتل همسرجوانش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می‌کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد.

به گزارش ایلنا، صبح پنج شنبه گذشته، مردی با نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ تماس گرفت و از آنان برای نجات جان همسرش کمک خواست.

دقایقی بعد وقتی ماموران اورژانس به نشانی اعلام شده رفتند با پیکر بی جان زنی روبه‌رو شدند که علایم حیاتی نداشت، اما با توجه به مشکوک بودن ماجرای مرگ این زن ۲۴ ساله، نیرو‌های امدادی مراتب را به ماموران انتظامی اطلاع دادند و این گونه تحقیقات درباره چگونگی مرگ این زن آغاز شد. ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد زن مذکور را به پزشکی قانونی انتقال دادند تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود.
 
از سوی دیگر نیز با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در محل کالبد شکافی جسد و صحنه احتمالی جنایت، بررسی‌های دقیق قضایی وارد مرحله جدیدی شد چرا که برخی شواهد و آثار موجود در محل زندگی زن جوان حکایت از وقوع جنایتی هولناک داشت.
 
مرد ۵۱ ساله که به اتهام قتل همسرش دستگیر شد، ضمن رد ارتکاب قتل، در بازجویی‌های تخصصی گفت: همسرم در یک خانواده معتاد رشد کرده بود و او نیز به مصرف مواد مخدر صنعتی آلوده بود تا این که مدتی قبل او را از مادر معتادش خواستگاری کردم و به خانه خودم آوردم.
 
وی ادامه داد: اگرچه من ۵۱ سال دارم، اما تاکنون ازدواج نکرده‌ام و تلاشم بر این بود تا همسر ۲۴ ساله‌ام را از گرداب مواد مخدر نجات بدهم که همین کار را نیز کردم و او اعتیادش را کنار گذاشت، ولی از آبان تا اسفندماه سال گذشته به زندان افتادم که دوباره باز هم مادر همسرم به خانه‌ام رفت وآمد کرد و دوباره دخترش را به سمت مواد مخدر کشید. وقتی از زندان بیرون آمدم و ماجرا را فهمیدم خیلی ناراحت شدم. وی در پاسخ به سوال مقام قضایی که پرسید آیا اختلافی با همسرت داشتی؟ گفت: نه! ما هیچ گونه اختلافی با یکدیگر نداشتیم!
 
وی سپس درباره چگونگی مرگ همسرش گفت: ما در ساختمان دو طبقه‌ای زندگی می‌کنیم که در طبقه اول آن خواهر مجردم ساکن است چرا که بعد از مرگ پدر و مادرم تنها بود!
 
شب حادثه نیز همسرم در منزل خوابید، اما وقتی ساعت ۸ صبح از خواب بیدار شدم چهره کبود او را دیدم و احتمال دادم که به خاطر استعمال مواد مخدر سکته کرده باشد! به همین دلیل با اورژانس تماس گرفتم، ولی آن‌ها مرگ همسرم را تایید کردند.
 
  در پی اظهارات متناقض متهم ۵۱ ساله، بلافاصله قاضی احمدی نژاد دستورات ویژه و محرمانه‌ای را برای بررسی وضعیت اجتماعی و خانوادگی وی صادر کرد و بدین ترتیب گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی‌های مقدماتی کارآگاهان، نشان می‌دهد که مرد ۵۱ ساله اختلافات خانوادگی شدیدی با همسرش داشته است به طوری که هنگام درگیری و مشاجرات خانوادگی، زن ۲۴ ساله پنجره اتاقش را باز می‌کرد و با فریاد از همسایگان کمک می‌خواست.
 
این در حالی است که برخی آثار باقی مانده در زیر گلوی زن جوان و همچنین زخم‌های روی دست متهم حکایت از درگیری و انسداد احتمالی راه تنفس وی دارد.
 
 تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان مرگ هولناک این زن جوان در ساختمان دو طبقه آغاز شده است.

خانواده خراسان رضوی قتل مشهد جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر