کد خبر: 773702 A

شهبازی تاکید کرد:

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز بیش از 60 درصد نیاز کشور در حوزه دارو، مواد غذایی و قطعات خودرو کشور را تامین می‌کند، اضافه کرد: البرز، استانی مولد است که می تواند به سایر استان‌ها کمک کند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات از مجموعه اقتصادی و فرودگاهی پیام که ظهر شنبه صورت گرفت، با بیان اینکه البرز یک استان استراتژیک است در جمع خبرنگاران گفت: امروز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان وزیر معین البرز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان حضور یافت.

وی ادامه داد: سال گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات 7 طرح در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز مصوب شد.

شهبازی گفت: از این طرح های مصوب، اکنون 2 طرح پیشرفت 100 درصدی و باقی طرح ها نیز با پیشرفت بالای 50 درصد دارند.

وی افزود: در راستای تحقق اهداف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، چندین پروژه نیز در حوزه های کشاورزی، صنعت و... در دستور کار البرز است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز بیش از 60 درصد نیاز کشور در حوزه دارو، مواد غذایی و قطعات خودرو کشور را تامین می کند، اضافه کرد: البرز، استانی مولد است که می تواند به سایر استان ها کمک کند.

وی با بیان اینکه وفاق و اتحاد بین مجموعه مسئولان البرز حاکم است، گفت: دولت توجه ویژ ای به البرز دارد که نماد آن نیز حضور مستمر وزرا و اعضای کابینه دولت در استان است.

شهبازی افزود: البرز نزدیک پایتخت است و دغدغه‌های مشترکی با تهران دارد.

وی عنوان کرد: با جدیت بالایی درصدد هستیم که امسال به بهار ثمربخشی پروژه‌های البرز تبدیل شود.

استاندار البرز گفت: بخش خصوصی فعال و پویای البرز سهم بالایی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان دارد.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر