کد خبر: 773565 A

محمدجواد کولیوند:

نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: بحث شعاع 120 کیلومتری مشکل چند استان کشور است و با مطرح شدن مشکلات، برای دو استان قم و سمنان این محدودیت حل شد اما همچنان دو استان قزوین و البرز با این مشکل مواجه هستند بنابراین دولت نباید بین هیچ استانی تبعیض قائل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدجواد کولیوند امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: انتظار می‌رود در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مصوباتی داشته باشیم و نباید صرفا به ارائه گزارش بسنده شود.

وی افزود: باید اهداف اقتصاد مقاومتی را دنبال کرد و دراین راستا لازم است چند متغیر پیگیری شود و مواردی که در استان قابل تصویب است، تصمیم گیری و مواردی که به اقتصاد مقاومتی کشور، مربوط می شود، در سطح کلان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

کولیوند به منابع مالی اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به بودجه سال جاری، باید مشخص شود منابع مالی اقتصاد مقاومتی از کجا تامین می شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: بحث شعاع 120 کیلومتری مشکل چند استان کشور است و با مطرح‌شدن مشکلات، برای دو استان قم و سمنان این محدودیت حل شد اما همچنان دو استان قزوین و البرز با این مشکل مواجه هستند بنابراین دولت نباید بین هیچ استانی تبعیض قائل شود.

کولیوند با عنوان اینکه وظیفه مدیران رفع مشکلات واحدهای تولیدی است، اظهار داشت: اگر به عنوان مثال 216 واحد تولیدی به لحاظ اقتصادی، تعطیل شوند و همچنین کالاهایی که با سرمایه بخش خصوصی در گمرگ معطل باشند، مشکلاتی است که می بایست در ستاد اقتصاد مقاومتی مطرح و حل و فصل شود.

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی محمدجواد کولیوند-نماینده کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر