کد خبر: 772787 A

پلیس قزوین خبر داد:

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۲ هزار و ۸۹۲ قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق در شهرستان البرز خبر داد و گفت: پلیس در این رابطه یک نفر را دستگیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان افزود: اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات مراقبتی لازم در راه‌های ارتباطی استان با استفاده از کلیه امکانات در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان البرز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با تلاش و اقدام هوشمندانه مأموران یک دستگاه کامیونت ایسوزو شناسایی و توقیف شد که در بازرسی از خودروی توقیفی ۲ هزار و ۸۹۲ قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق مورد استفاده در رنگ آمیزی اتومبیل کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده به مراجع قضائی شهرستان تحویل داده شد، تاکید کرد: کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۴ میلیارد ریال عنوان کردند.

سرهنگ حاجیان تصریح کرد: از آن جی که قاچاق باعث ایجاد اختلال در امنیت نظام اقتصادی کشور می‌شود نیروی انتظامی همچنان از تمام قابلیت‌های خود برای مبارزه با این پدیده استفاده و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال خواهد کرد.

 

استان قزوین پلیس آگاهی قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر