کد خبر: 772679 A

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم:

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم گفت: در طرح آمایش مرحله ۱۴ مشاغل پناهندگان و اتباع خارجی استان قم، براساس اظهارات شخص، بر روی کارت آمایش درج می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، «عباس شیرمحمدی» مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم، در نشست خبری ویژه طرح آمایش ۱۴ در خصوص مشاغل اتباع و پناهندگان خارجی استان قم، اظهار داشت: دارندگان کارت هویت مرحله ۱۲ و آمایش مرحله ۱۳، مشمول این طرح می‌شوند که می توانند با مراجعه یکی از دفاتر ۱۸ گانه خدمات، اقامت و اشتغال اتباع خارجی در نظر گرفته شده، نسبت به تمدید کارت‌های خود درزمان مقرر اقدام کنند.

وی ادامه داد: در بحث آموزش و پرورش و ثبت نام فرزندان دانش آموز اتباع افغانستان نیز، همانند دانش آموزان ایرانی انجام خواهد شد.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم در ادامه سخنانش در خصوص هزینه صدور کارت‌های آمایش ۱۴ وهویت۱۳ برای اتباع خارجی استان قم نیز گفت: هزینه صدور و تمدید کارت های شناسایی بر اساس تعداد اعضا و شرایط خانوار متغیر است که در دفاتر محاسبه و اعلام می شود.

 شیرمحمدی همچنین با تأکید بر اینکه هزینه‌های صدور کارت آمایش ۱۴، در مقایسه با سال‌های گذشته افزایشی نداشته، افزود: مهاجرین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح آمایش، به پرتابل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم به آدرس   www.atba.ghom.ir   مراجعه کنند.

استان قم عباس شیرمحمدی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم اتباع و مهاجرین خارجی در قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر