کد خبر: 769931 A

شب گذشته اتفاق افتاد؛

شب گذشته یک دستگاه تریلر حامل 18500 لیتر گاز مایع LPG در مسیر بلوار امام رضا واژگون شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، سید مهدی حسینی با بیان این خبر گفت: این حادثه زمانی رخ داد که تریلر در حاشیه اتوبان دنده عقب حرکت می کرد و به علت عدم دید کافی راننده چرخ عقب تریلر در یک گودال افتاد و تریلر واژگون شد .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور اظهار داشت: با اعلام این حادثه بلافاصله دو تیم از آتش نشانان ایستگاه های یک و دو به محل اعزام شدند و در اقدام اولیه عملیات پیشگیری از حریق را انجام دادند. 

وی افزود: با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور رفت و آمد خودروها در مسیر اتوبان تحت کنترل درآمد تا از حوادث احتمالی دیگر پیشگیری شود و سپس دو دستگاه جرثقیل سنگین و یک دستگاه لودر در محل حاظر شدند و کار برگرداندن تریلر با رعایت نکات ایمنی انجام شد .

وی یادآور شد: خوشبختانه تانکر دچار نشتی نشده بود ولی با این وجود آتش نشانان و سایر نیروهای امدادی و خدماتی حدود 5 ساعت عملیات کردند تا تانکر به حالت اولیه خود برگردد .

 علاوه بر رئیس سازمان معاونان عملیات، پیشگیری و آموزش از سازمان آتش نشانی ، دادستان، نیروی انتظامی، پلیس راهور، نیروهای اتفاقات برق، راه و ترابری عمران شهرداری و شرکت نفت نیز در محل حادثه حضور داشتند.

امام رضا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گاز نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر