کد خبر: 769697 A

سرهنگ گودرزی خبر داد:

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با توجه به تعطیلی چند روز آینده، محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اعمال می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی با اشاره به تعطیلی روزهای آتی گفت: بر این اساس تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه (۱۳ خردادماه) تاساعت ۲ بامداد روز پس از آن از مر زن آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد روز سه شنبه (۱۴ خردادماه) از کرج به سمت مرزن آباد یک‌طرفه می‌شود.

سرهنگ گودرزی افزود: همچنین از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (۱۵ خردادماه) تردد وسایل نقلیه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ همان روز تا ساعت ۲ بامداد روز پنجشنبه (۱۶ خردادماه) تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه (۱۷ خردادماه) تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه (۱۸ خردادماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه (۱۷خردادماه) تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه (۱۸ خردادماه) از مرزن آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد شد.

وی یادآور شد: در صورتی که عید سعید فطر روز پنجشنبه ۱۶ خردادماه اعلام شود محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های روز چهارشنبه در روز پنجشنبه اعمال می‌شود.

سرهنگ گودرزی گفت: این ممنوعیت به‌دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت در این مسیر اجرا می‌شود.

به گفته وی، ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

سرهنگ گودرزی به رانندگان توصیه کرد: علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

رئیس پلیس راه البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

محدودیت ترافیکی سرهنگ گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر