کد خبر: 769616 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: سال گذشته ۵۹ واحد و طرح صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در مجموع یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی بانکی دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمید رضا خانپور روز یکشنبه در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ (آبیک) افزود: از این میان ۵۳ واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری و ۶ طرح صنعتی در دست ساخت تسهیلات گرفتند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین یادآور شد: در سال گذشته ۱۸۲ طرح صنعتی و واحد تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برای دریافت تسهیلات طرح رونق سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی صنایع به بانکهای عامل با هدف رونق اقتصادی، تولید و ایجاد اشتغال پایدار معرفی شدند.

این مسئول گفت: در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع و رونق تولید، فعال سازی ظرفیت تولیدی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت پذیری آنها و کمک به راه اندازی واحدها و طرحهای صنعتی بیش از ۱۸۲ پرونده متقاضیانی که در سایت بهین یاب ثبت نام کردند مورد بررسی قرار گرفت و به بانکهای عامل معرفی شده اند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین تصریح کرد: طرحها و واحدهای صنعتی که تکمیل کننده رنجیره تامین، دارای بازار و اشتغالزایی مناسب، صادرات گرا، دانش بنیان و صنایع نوین رقابت پذیری با واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و.... باشند برای اخذ تسهیلات به بانکها معرفی خواهند شد.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک صنعتی و ۶ ناحیه صنعتی است.

این استان دارای ۳۵۰۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری است.

 

استان قزوین ایجاد اشتغال واحد صنعتی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین رقابت پذیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر