کد خبر: 769363 A

فرماندار بردسکن:

فرماندار بردسکن گفت: مدیران باید برای تحقق سیاست‌ها پای کار و دارای برنامه باشند.

مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی که شهرستان بردسکن در بخش کشاورزی، معادن و نساجی دارد باید مدیران تلاش کنند که این شهرستان به یکی از شهرستان های نمونه در حوزه طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان  تبدیل شود.

فرماندار بردسکن برحضور میدانی مدیران تاکید کرد و گفت:با توجه به شرایط کشور مسئولان باید لباس رزم اقتصادی را بپوشند ودر تحقق  نامگذاری سال و رویکرد رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی گام بردارند و در اجرایی کردن آن سرعت ببخشند.

شاکری  برجذب سرمایه گذاران در منطقه تاکید کرد و گفت: حقیقتا سرمایه گذاران بسیار خوبی در حوزه معادن منطقه سرمایه خود را  وقف اشتغال  و بهبود معیشت مردم و اقتصاد  کرده اند  و در واقع این عزیزان جهادگران خط مقدم اقتصادی هستند.

نماینده عالی دولت در بردسکن گفت: اگر چه دشمنان با تحریم های ظالمانه خود عرصه را بر نظام و مدیران تنگ کرده اند ولی حضور میدانی مدیران و برنامه ریزی متناسب آنها با توجه به شرایط اقتصادی کشور می تواند خنثی کننده تهدیدات دشمنان باشد. 

وی اظهارداشت: در سیل اخیر اگر چه برخی از نقاط کشور به ویژه شهرستان بردسکن دچار خسارت هایی شد ولی سیل همدلی و مشارکت مردم باعث شد در کنار آسیب دیدگان حضور پیدا کنند و بخشی از مشکلات روحی و روانی و اقتصادی آنها را مرتفع کنند.

وی همچنین با تقدیر و تشکر از حضور  حماسی و با معنای مردم همیشه در صحنه بردسکن در راهپیمایی روز جهانی قدس که یکبار دیگر حس همدلی و انسجام خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند گفت:حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پیام بزرگی به بدخواهان نظام داشت که ملت ایران در هرکجای دنیا مظلومی باشد به کمک و فریاد آنها می آیند و باحضورشان در پایگاههای نماز جمعه پیام دشمن شکنی برای کسانی که دندان تیز کرده اند که به نظام ضربه وارد کنند دادند.

وی اظهارداشت: طی 40 سال اخیر از پیروزی انقلاب هر کجا که نظام به حضور مردم نیاز داشته، مردم حضور پیدا کرده اند و پاسخ دندان شکنی را به یاوه گویی های دشمنان داده اند.

فرماندار بردسکن  عنوان کرد: برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت و رونق اقتصادی  نیازمند مشارکت همه جانبه بخش خصوصی و احاد مردم هستیم که امید است بتوانیم با همدلی و انسجام  کشور را از این پیچ حساس عبور دهیم.

شاکری بر لزوم خدمت‌رسانی بهتر به مردم تاکید کرد و گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در توسعه و ارتقاء شهرستان کمر همت را محکم‌تر ببندند و با تلاش مضاعف درراستای رفع مسایل و مشکلات مردم گام بردارند.

وی افزود: مدیران باید برای جذب سرمایه‌گذاران در منطقه و رفع موانع تولید اهتمام ورزند و ضمن حفظ اشتغال موجود برای ایجاد اشتغال‌های تکلیفی و بیشتر حمایت لازم را از  صاحبان سرمایه در تحقق  شعار رونق تولید و  مدل مثلث اقتصادی و فرهنگی  نماینده  عالی دولت در استان  داشته باشند. 

فرماندار بردسکن به نقش خبرنگاران در توسعه و ارتقاء  هر منطقه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران چشم بینای جامعه و حلقه  اتصال بین مردم و مسئولان هستند و با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر منطقه می‌توانند نقش بی‌نظیری را در رشد و توسعه شهرستان‌ها بردارند.

وی در پایان عنوان کرد: خوشبختانه شهرستان بردسکن در تمامی حوزه‌ها به‌ویژه حوزه رسانه در استان سرآمد است .

بخش کشاورزی جامعه خراسان رضوی دولت سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر