کد خبر: 769267 A

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار در خراسان رضوی از غرق شدن یک تن و مصدوم شدن فردی دیگر در سیلاب یکی از روستا‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید محمد هاشمی اظهار داشت: در پی اعلام خبری توسط اهالی روستای خسروجرد مبنی بر گسترش سیلاب به داخل این روستا و گرفتار شدن چند خودرو در سیلاب، به مرکز کنترل این فرماندهی، بلافاصله ماموران انتظامی این شهرستان به همراه نیرو‌های امدادی به محل اعزام شدند.
 
وی افزود: اظهارات اهالی محلی به نیرو‌های امدادی حاکی از آن بود که سیل ۵ دستگاه خودرو سواری را با خود برده و فقط داخل خودرو پژو ۲۰۶ دو سرنشین حضور داشته و در سیلاب گرفتار شدند.
 
این مقام انتظامی در ادامه گفت: بلافاصله تلاش نیرو‌های امدادی و انتظامی و اهالی محل، آغاز شد و نیرو‌های امدادی خودرو موردن ظر را در حالی که بر اثر برخورد با دیواره پل به شدت دچار خسارت بود، پایین دست روستا پیدا و ۲ سرنشین آن را از داخل انبوه گل و لای بیرون کشیدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به اینکه نیرو‌های امدادی بلافاصله هر ۲ مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند، اظهار داشت: متاسفانه زن جوان به دلیل شدت جراجات وارده قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.
 
سرهنگ هاشمی در پایان گفت: انتظار می‌رود شهروندان در مواقع نزول باران‌های شدید از تردد در مناطق پر خطر و مسیل‌ها خودداری کنند.

خودرو فرمانده انتظامی شهرستان فوت روستا غرق شدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر