کد خبر: 769167 A

مالک باشگاه داماش گیلانیان:

مالک باشگاه داماش گیلانیان با بیان اینکه حد و استحقاق ما بالاتر از لیگ دو است و قطعا فصل آینده در لیگ دو بازی نمی کنیم گفت: الان نمی توانم همه چیز را بگویم، ولی این را می گویم که ما قطعا در لیگ دو بازی نمی کنیم.

به گزارش ایلنا از رشت،اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلانیان در آستانه دیدار تیم های پرسپولیس و داماش در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور اظهار داشت: حد و استحقاق ما بالاتر از لیگ دو است و قطعا در فصل آینده در لیگ دو بازی نمی کنیم. نه آنکه تیمداری نمی شود و یا قضایای دیگر... این حرف من مطمئنا معنای زیادی دارد و الان نمی توانم همه چیز را بگویم، ولی این را می گویم که ما قطعا در لیگ دو بازی نمی کنیم.

وی افزود: ما حواسمان هست و می دانیم که چه می کنیم. شما هم خواهید دید که این تصمیم درست و عاقلانه ای بوده است.

وی با اعلام خبر حضور تیم در فینال جام حذفی  خطاب به بازیکنان گفت: ما حق نداریم که از دیده شدن شما جلوگیری کنیم. چهل و چند کشور دنیا قرار است این بازی را پخش کند و تمام ایران شما را خواهند دید. آنها می خواهند ببینند که این داماش کیست و ما می خواهیم بگوییم که هنوز زنده هستیم و باید به جایگاه اصلی مان برگردیم.

مالک داماش در ادامه اظهار داشت:‌ ما توان این را داریم که با هر تیمی بازی کنیم. تیم ما توانمند و قدرتمند است و ما به شما اعتقاد داریم. می دانیم که به افتخار رشت و هواداران و تیم ما بازی جوانمردانه و محکمی را انجام خواهیم داد. از شما می خواهیم که فارغ از برد و باخت طوری بازی کنید که سربلند از زمین خارج شوید. از نام پرسپولیس هم نترسید .

حاجی پور با بیان اینکه با تصمیم هیات مدیره و به درخواست سرمربی تمامی جرائم بازیکنان بخشیده شده است گفت: قبل از پرواز هم چک های باقیمانده قرارداد شما داده می شود. می خواهیم تنها تیمی در کشور باشیم که با تمام بازیکنان و کادرفنی تسویه می کند.

وی افزود: پاداش ویژه و خیلی خوبی هم برای شما و این بازی گذاشته ایم. آن دفعه هم برای بازی با سایپا پاداش گذاشته بودیم و خیلی ها می گفتند چون این ها نمی توانند این تیم را ببرند پاداش گذاشته اند، اما شما می برید و خیلی خطرناک هستید .

همچنین محمد مهدی الطافی مدیرعامل داماش نیز در این جلسه گفت: ما بازی های جام حذفی را به عنوان بازی های تدارکاتی می دیدیم. بردهایمان را اوایل به شانس و اقبال نسبت می دادند. ولی با بازی های خوبی که ارائه دادیم همه آدم ها متفق القول که شما لیاقت تان این است که به اینجا رسیده اید. درست است که ما یک بار دیگر هم به فینال جام حذفی آمده بودیم، اما برای اولین بار در تاریخ قرار است از یک لیگ در رده سوم با قهرمان لیگ برتر ایران مسابقه فینال جام حذفی را برگزار کند. این در تاریخ بی نظیر است.

وی ادامه داد: شما ارزش هایی دارید که خیلی ها در ایران ندیده اند و این بازی در ایران و بیش از 40 کشور دنیا پخش می شود. می خواهیم لیاقت هایتان دیده شود و این حق شماست که خودتان را ثابت کنید که جایگاه تان در لیگ دو نیست. کما اینکه بودن تان در جام حذفی هم این موضوع را اثبات می کند.

وی افزود: من آرزو می کنم در این بازی هم موفق باشید. دلم می خواهد آنچنان بازی کنید که به راحتی از زمین خارج نشوید. دلم می خواهد آن بازی را انجام دهید که عاشق آن هستید و دلم می خواهد آن بازی را از خود به نمایش بگذارید که لیاقت آن را دارید. آن بازی که مردم بفهمند تیم داماش یک تیم واقعی و یک مکتب است.

 

پرسپولیس فینال جام حذفی پرسپولیس و داماش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر