کد خبر: 768259 A

امینی مطرح کرد؛

امام جمعه بردسکن در دیدار با رئیس جدید هلال احمر بردسکن گفت: مسئولان شهرستانی نباید از بیان مشکلات در پیش مسئولان استانی و کشوری ابا کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن، حجت الاسلام علی اصغر امینی در این دیدار افزود. بردسکن با بیش از 8 هزار کیلومتر مربع سومین شهرستان استان به لحاظ وسعت است و دور ترین شهرستان در جنوب غربی  استان خراسان رضوی است. 

وی عنوان کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان بردسکن اگرچه از مرکز استان دور هستند ولی به مراتب از نیروهای مرکز استان بیشتر خدمت می کنند و باید مسئولان هلال احمر استان به لحاظ تجهیزات و امکانات و نیرویی بیشتر این شهرستان را مورد توجه قرار دهند.

وی اظهارداشت: مسئولان باید واقعیت ها را بیان کنند تا مسئولان استانی در جهت رفع آن گام بردارند. وی گفت: متاسفانه برخی از مسئولان شهرستانی به جای مطرح کردن مشکلات  برای اینکه خودشان را در پیش مدیر استانی عزیز و جایگاه خودشان را حفظ کنند از مطرح کردن مشکلات پرهیز می کنند و فقط با ظاهر سازی وضعیت مجموعه اداری خود را مطلوب بیان می کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات مسئول قبلی هلال احمر و خیر مقدم به  مرندی  رئیس جدید هلال احمر بردسکن گفت: مدیرانی که پست جدیدی به آنها واگذار می شود باید تکمیل کننده  ادامه کار مسئولان قبلی باشند و با همدلی و تعامل در راستای رفع مسایل و مشکلات مردم حرکت کنند.

امام جمعه بردسکن افزود:خوشبختانه هلال احمر در شهرستان ها خوش نام هستند و باید مجموعه هلال احمر این سرمایه را حفظ کنند چرا که اعتماد مردم به هر مجموعه بهترین سرمایه برای آن دستگاه است.

 دراین دیدار  مرندی رئیس جدید جمعیت هلال احمر بردسکن گفت:متاسفانه با توجه به اینکه  بردسکن دور ترین شهرستان از مرکز استان است ، مسئولان استانی کمتر به آن توجه کرده اند و هلال احمر بردسکن به لحاظ نیرو و تجهیزات وضعیت مناسبی ندارد. 

وی اظهارداشت:هلال احمر بردسکن با توجه به چارت سازمانی آن باید حداقل 10 نفر نیرو داشته باشد که  در حال حاضر تنها 5 نفر نیرو دارد. 

وی اظهارداشت: متاسفانه به خاطر دور بودن بردسکن از مرکز استان ، مسئولان استانی به این شهرستان کمتر توجه کرده اند.

استان خراسان رضوی امام جمعه مشکلات هلال احمر هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر