کد خبر: 767583 A

فرمانده انتظامی پلدختر خبر داد:

فرمانده انتظامی پلدختر از 3 کشته و مجروح بر اثر سقوط پراید به رودخانه "کشکان" در استان لرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ همایون بخشی در این باره گفت: یک دستگاه سواری پراید به رانندگی یوسف شریفی که از خرم آباد به سمت پلدختر در حرکت بود در ۸ کیلومتری شمال پلدختر در پیچ روستای «گل گل» به رودخانه کشکان سقوط کرد.
 
وی افزود: بر اثر این حادثه که ساعت ۳ بامداد امروز دوشنبه ششم اردیبهشت ماه رخ داد، موسی زینی‌وند یکی از سرنشینان این خودرو جان خود را از دست داد و راننده و سرنشین دیگر با هویت نامعلوم مجروح شدند.
 
فرمانده انتظامی پلدختر خاطرنشان کرد: مجروحان این حادثه توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی پلدختر منتقل شدند.
 
سرهنگ بخشی افزود: خودرو و جسد فرد فوت شده بر اثر این حادثه درون آب رودخانه کشکان ماند که با کمک غواصانی از شهرستان دورود، نیروهای هلال احمر و آتش نشانی پلدختر خودرو از آب بیرون کشیده شد و این نیروها همچنان در تلاش برای پیدا کردن جسد هستند.
 
سرهنگ بخشی گفت: علت اصلی سقوط این خودرو از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
 
بر اساس این گزارش، جاده پلدختر- خرم آباد پس از تخریب در جریان سیل هنوز از ایمنی لازم برخوردار نیست و در بسیاری از نقاط فاقد علائم ایمنی و گاردریل است؛ چند روز پیش نیز یک دستگاه خودرو سمند به علت عدم نصب علائم هشدار دهنده از پل تخریب شده بابازید در جاده پلدختر- اسلام آباد غرب به درون رودخانه سقوط کرد و راننده آن در دم جان باخت.
 
نیاز است مسئولان مربوطه برای جلوگیری از این گونه حوادث ناگوار نسبت به نصب علائم ایمنی و هشدار دهنده در مسیرهای تخریب شده از سیل در جاده‌ها توجه ویژه داشته و اقدام لازم را انجام دهند.

آتش نشانی خودرو فرمانده انتظامی فوت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر